Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Videovastuvõtt

Videovastuvõtt on kaugvastuvõtt, mis toimub IVKH patsiendiportaalis videokõnena.
Sisu poolest on videovastuvõtt võrdne kontaktvastuvõtuga.

Videovastuvõttu ei saa kasutada veebilehitsejatega Safari ja Internet Explorer

Videovastuvõtu alustamiseks palun sisenege lingist IVKH patsiendiportaal

Videovastuvõtu juhendi leiate siit

Videovastuvõtu tehnilise toimimise eest vastutab haigla IT teenistus E - R kell 8:00-16:30 telefoninumbril 33 111 81 või saata e-kiri aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Haigla ei vastuta Teie seadmest tulenevate tehniliste probleemide eest

 

Haigekassa küsib kaugvastuvõtul käinutelt tagasisidet

Iga inimene, kelle kaugvastuvõtu eest laekub haigekassale arve, saab e-kirjaga teate üleskutsega anda oma kogemuste kohta tagasisidet. E-kiri saadetakse Eesti riigi infoportaali vahendusel (www.eesti.ee).

Kui olete osalenud kaugvastuvõtul, aga pole haigekassalt e-kirja saanud, on Teil ilmselt riigi infoportaali teated jäänud oma e-aadressile suunamata. Et haigekassa teade Teie postkasti jõuaks, tuleb riigi infoportaalis teavitused ümber suunata. Selleks tuleb avada portaalis oma andmed ja teavituste seadistamise alla sisestada Teie kasutuses olev e-aadress.

SA Ida-Viru Keskhaigla, Tervise 1, 31025 Kohtla-Järve, info@ivkh.ee

Registratuuri tel 33 111 33