Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Vastuvõtule saab registreerida telefonil 33 111 33, tervisemajade registratuurides kohapeal ja üleriigilises digiregistratuuris.

Vastuvõtuajad võivad muutuda seoses arstide koolitustega, puhkustega ja haigestumistega.

Spetsialisti vastuvõtule registreerimiseks on vajalik perearsti saatekiri. Saatekirja ei nõuta järgmiste eriarstide vastuvõtule registreerimisel: günekoloog, silmaarst, dermatoveneroloog.

Registratuuri helistamisel peaksite teadma:
KELLE JUURDE /arsti, spetsialisti/ vastuvõtule soovite
PATSIENDI ISIKUKOOD VÕI SÜNNIAEG
PATSIENDI EES- JA PEREKONNANIMI
MILLAL ON SOOV TULLA

Kui helistate registratuuri ja liin on hõivatud, jääb helistaja liinil ooterežiimile. Patsiendi teenindamiseks telefonil kulub keskmiselt 3 minutit. Ooteaeg registratuuris oleneb kellaajast ja nädalapäevast. Loodame mõistvale suhtumisele ning vajadusel kannatlikkusele registratuuri helistamisel.

Üleriigilises digiregistratuuris palume Teil broneerida ühe eriala arsti juurde ainult ühe aja. Esmalt peate lõpetama ravi  eriala arsti juures ning seejärel kui ravijuht on suletud, siis on võimalik minna vastuvõtule sama eriala teise arsti juurde.


Registratuuri üldnumber 3311133
Radioloogia registratuur 3311711
Hambaravi registratuur Järve tervisemajas 3311141
Hambaravi registratuur Ahtme tervisemajas 3311708VISIIDITASU

Tervisekassas kindlustatud isikute visiiditasud:
TÄISKASVANU 5,00 €*
LAPS (2-17 a) 1,50 €*

Tervisekassas kindlustamata isikute vastuvõtu maksumused:
ERIARSTI ESMANE VASTUVÕTT 36,00 €*
ERIARSTI KORDUV VASTUVÕTT 25,00 €*
Vastavalt SA Ida-Viru Keskhaigla tasuliste teenuste hinnakirjale (rakendatakse, kui patsienti teenindatakse väljaspool järjekorda ja/või ilma saatekirjata):

TASULINE VASTUVÕTT 36€*

*Visiiditasu hind võib muutuda vastavalt kehtivale hinnakirjale. Kehtiva hinnakirjaga on võimalik tutvuda SA Ida-Viru Keskhaigla tervisemajade registratuurides ja haigla kodulehel.
NB! Kui patsient ei teata vähemalt 24 enne broneeritud vastuvõtu algust enda mitteilmumisest, tasub patsient järgmise vastuvõtu eest visiiditasu kahekordses suuruses.

Visiiditasu ei võeta:

1. kui kindlustatud isiku suunab ambulatoorse eriarstiabi osutaja juurde sama tervishoiuasutuse teise eriala tervishoiutöötaja või teise tervishoiuasutuse sama tervishoiuteenust osutav tervishoiutöötaja;
2. rasedalt rasedakaardi esitamisel;
3. alla 2-aastaselt lapselt;
4. tasuliste meditsiiniteenuste osutamise korral;
5. korduva konsultatsiooni korral, kui arst on patsiendi kutsunud tagasi ravi kontrollimiseks või muutmiseks ühe haigusjuhtumi korral; korduva konsultatsiooni korral, kui patsiendil viiakse läbi korduvaid raviprotseduure; korduva konsultatsiooni korral, kui patsiendil on kehtiv perearsti korduv saatekiri. Korduv konsultatsioon kehtib üldjuhul kolm kuud ühe haigusjuhtumi korral;
6. visiiditasu erakorralise arstiabi osutamisel erakorralise meditsiini osakonnas, kui vältimatu ambulatoorse eriarstiabi osutamisele järgneb vahetult statsionaarse tervishoiuteenuse osutamine.

Kui patsiendil on haigla ees võlgnevus, on registratuuri töötaja kohustatud nõudma võlgnevuse tasumist.

 

 

SA Ida-Viru Keskhaigla, Tervise 1, 31025 Kohtla-Järve, info@ivkh.ee

Registratuuri tel 33 111 33